Petek Temizleme

Petek Temizleme %100 Güvenilir Profesyonel Hizmet Ucuza Hizmet Al Garantili Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri #1. Kalite İşçilik İşinin En İyisi #1.
0 (531) 937 80 27

Peteklerden gelen ısı ile kış ayları rahat ve konforlu geçer. Petekler kombiden gelen sıcak su ile ısınırlar ve ısıyı alana yayarlar. Firma olarak Petek Temizleme hizmeti hususuna önem veriyoruz. Yapılan petek temizliği ile peteklerinizin ısı performansı yükselecek ve bulunduğunuz alanlar daha iyi ısınacaktır.

Kombilerin bakımları yıllık yapılsa da petek temizliğine dikkat edilmediği takdirde verim elde edilemez.

Petek Temizleme Ustası

Isınmada kullanılan petekler çok eski zamanlardan beri kullanılarak günümüze kadar gelmiştir. Fakat günümüzdeki petekler daha modern bir görünüme sahipler. Kaba bir görüntü oluşturmayan petekler evlerin ve işyerlerinin ısınmasında ve ısının yayılmasında önemli bir rol üstlenir. Evlerin her odasında bir ya da evin büyüklüğüne göre iki petek bulunur.

Petek temizleme hizmeti servisinin kullandığı makineler güncel ve teknolojik olup tesisata hiçbir zarar vermez. Basınçlı su ve kimyasal ile yıkanan petek kanalları açılır. Tesisatta biriken çamur ve pas dışarı atılır. Petekler ısınarak performansı artar. Petek temizleme ustası yıkama işlemi sonrası sizlere ısınma garantisini verir. Kısacası ısınan bir evde enerji tasarrufu sağlanır ve ödenen fatura yükü düşer.

Kimyasal ile Petek Temizleme

Diğer aşamada, ilaçlı su ile yıkama yapılmaktadır. Kimyasal sıvının eklediği su ile yıkama olur ve tüm bakteriler ölür. Böylece yine aynı bakterilerin hızlı bir şekilde küf oluşturmaya başlamaları engellenmektedir. Bu aşamadan sonra durulama işlemi yapılır ve kombi tesisatı yeniden kombiye bağlanır. Bu işlem yaklaşık olarak 45 dakika ya da 1 saat sürmektedir. Kimyasal ile petek temizleme, buharlı petek temizleme hizmetleri için Petek Temizleme ile iletişime geçin.

Petek Temizliği 

Petekler kış aylarının gelmesiyle beraber sürekli kullanılan ve ısıyı yayan sistemlere verilen isimdir. Herşeyden önce petek temizliği yapılmasındaki en büyük amaç verimli bir ısı elde etmektir. Radyatörler vasıtası ile soğuk havalardan hızlı bir şekilde sıcak bir alana geçer. Fakat zamanla peteklerin ısınmasında verimsizlikler yaşanır. Veya peteklerin belli bir kısmında ısı olmaz.

Petek temizliği yetkili kişiler tarafından yapılan kapsamlı bir iştir. Fakat petek temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus peteklerinin yerinden çıkarılmamasıdır. Aksi halde peteklerin ömrü kısalır. Petekle beraber tüm boruları temizleyin. Ayrıca Petek temizliği sırasında özel deterjanlar kullanılarak hassas bir temizlik sağlanır.

Petek Temizleme Ustalarının Verdiği Bazı Hizmetler 
  • Petekleri Sökmeden Temizleme
  • Banyodan Petek Temizleme
  • Merkezi Sitem Petek Temizleme
  • Makinesiz Petek Temizleme
  • Kombi Radyatör Temizleme
  • Kombi Petek Bakımı
  • Son olarak Doğalgaz Petek Temizliği

Özetlemek gerekirse bu hizmetler için web sitemiz üzerinden deneyimli Petek Temizleme ustalarımıza tek tıkla ulaşın.