Oto Lastikçi

Oto Lastikçi %100 Güvenilir Profesyonel Hizmet Ucuza Hizmet Al Garantili Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri #1. Kalite İşçilik İşinin En İyisi #1.
0 (531) 937 80 27

Lastik Tamiri hizmetlerinin yerine getirilmesi için her zaman uygun ortam oluşmaz. Bu nedenle genellikle lastik problemleri yaşandığında kişiler yolda kalır ve ilerlemez. Doğru olan da budur. Çünkü patlak lastikle ilerlemek, sizlere maddi ve manevi pek çok sorun çıkaracaktır. Oto Lastikçi olarak sizlere profesyonel hizmeti 7/24 Oto Lastikçi ulaştırdığımız için, herhangi bir problem ile karşılaşmaz ve garantili bir tamir hizmeti almış olursunuz. Çünkü bizler bu alanda yıllardır hizmet veriyor ve Lastikçi olarak da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de Lastikçi olarak firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, Oto Lastikçi günün her saatinde web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Acil Lastikçi

Yolda aracınızla seyir halinde giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durum sonucunda yola devam etmeniz mümkün olmayabilir. Bunun için Acil Oto Lastikçi ile iletişime geçin. Seyir halindeyken sürücülerin karşılaşmak istemedikleri olaylardan en önemlisi aracın lastiğinin patlaması ya da zarar görmesidir. Bu durumda aracın lastiğinin tamir edilmesi ya da yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Patlayan ya da hasar gören lastikler onarılmadığı ya da yenisi ile değiştirilmediği zaman yola devam etmek hayati riskler taşımaktadır. Tüm bu bilgileri göz önünde tutun. Lastik hasarlarınızı büyük bir özveri ile gerçekleştiren bir firma bulunmaktadır. Zarar gören lastiklerinizi çok kısa sürede onarıyoruz. Vakit kaybetmeden aracınızın lastikleri eski haline getirerek yoluna devam etmenizi sağlıyoruz. Oto Lastikçi sizlere hizmet vermeye hazır.

Rot Ayarı İçin Oto Lastikçi

Basitçe rot ayarı, tekerlekler arasındaki açıların ve uzaklıkların üreticinin belirttiği standartlara uygun ve eşit olması anlamına gelir. Eğer rot ayarınız bozuksa araç sağa ya da sola çeker. Daha ciddi durumlarda gövde salınımına sebep olur. Bozuk rot ayarı aynı zamanda dönüşlerde tekerleklerden ses gelmesine de sebep olur. Direksiyonun doğrultusu ile tekerleklerin doğrultusu arasında fark olması sebebiyle tepkime süresi düşer. Ve sürüş güvenliği tehlikeye girmiş olur. Kötü rot ayarı aynı zamanda yürüyen aksama, lastiklere ve direksiyon sistemine de ciddi zararlar verir. Rot ayarı, bu alanda profesyonel makineler ve sensör teknolojisine sahip rot istasyonlarında olur. Makinenin sahip olduğu işletim sistemi, standart dışı açı ve uzaklıkları tespit ederek rot ayarını yapar.

Rot balans ayarı yapmak, güvenli ve konforlu bir sürüş için gerekli olduğu kadar aynı zamanda oldukça kısa süren bir işlemdir. Ancak, rot balans sürücünün kendi kendine yapabileceği bir ayar düzeni değildir. Bu kapsamda, aracın direksiyonu ile tekerleri arasında bir uyumsuzluk sezildiğinde veya yukarıda detaylıca sıraladığımız durumlarla karşılaşıldığında, en yakın oto lastikçi gitmekte fayda vardır. Nöbetçi Oto Lastikçi ile iletişime geçin ve rot ayarı yaptırın.