Oto Kurtarma

Oto Kurtarma %100 Güvenilir Profesyonel Hizmet Ucuza Hizmet Al Garantili Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri #1. Kalite İşçilik İşinin En İyisi #1.
0 (531) 937 80 27

Uzun yolculuklara çıktığınız zaman aracınızın yolda kalma gibi bir durumu meydana gelir. Bu durumda oto kurtarma veya yol yardım hizmeti veren firmaları bulmak oldukça kolaydır. Oto kurtarma; herhangi bir motorlu taşıtın seyahat esnasında veya çalıştırılmasında meydana gelen sorunlara ve bu sorunların çözülmesi için belirli kişiler tarafından yardım alınmasına Oto Kurtarma  ya da yol yardım adı verilmektedir. Oto kurtarma ya da yol yardım hizmeti veren firmalar şehirlerde her yere hizmet verir.

7/24 olarak hizmet veren Oto Kurtarma yol yardım hizmetleri, sürekli olarak müşterilerin yardımına koşmaktadırlar. Müşteriler için herhangi bir yardıma ihtiyaç olduğu zaman Google’da arama yaptıkları zaman birçok firma ile karşılaşabilmektedirler. En yakın oto kurtarma, en uygun oto kurtarma gibi hizmetlere web sitemiz üzerinden tek tıkla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Nöbetçi Oto Kurtarma

Son zamanlarda artan araba satışı azalmıştır. İnsanlar herhangi bir yere ulaşım sağlamak amacı ile toplu taşıma araçlarının kullanımı azalmıştır. Böylelikle de trafikler oldukça yoğun hale gelmiştir. Yaygınlaşan özel araç nedeni ile artan trafikte araç arızalanmaları ve kazalar da yoğunlaşmıştır. Herhangi bir arıza durumunda aracın tekrardan çalıştırılması olanaksız olur. Böyle bir durumda da araç tamirinin yapılabilmesi için aracın öncelikle hareket ettirilmesi gerekir. Bunun için Nöbetçi Oto Kurtarma ile iletişime geçin.

Ahtapot Çekici Nedir?

Ahtapot çekici Araç Çekicilerinin Görevleri Araç bozulması veya mümkün bir kaza halinde vasıta çekicileri, vasıtalarınızı alakalı servise götürmekle vazifelidir. Genellikle, büyük ve kalabalık kentlerde sıkça görülen vasıta kazalarında, kaza ardından vasıtaların hasar görmüş biçimde trafiğe çıkması hem fiilen hatta değişik bir kaza oluşturması yönünden pek ideal değildir.

Bu amaçla, hasar görmüş kaza ve bozukluk hallerinde çekici, aracınızı var olduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi için tesir sahibi servise götürmekle yükümlüdür. Çekici prosedürü bazı hallerde kasko poliçesinin amacıyla da vardır. Bazı hallerde Oto Kurtarma olarak ekstra çekici hizmeti alabilmektesiniz. Genellikle kent dışında oluşabilecek bozukluk hallerine hemenoto yol yardım arayın. Can ve mal emniyetini öneme alarak, aracınıza ideal çekici hizmetini sunmaktadır. Acil ahtapot çekici lazım olursa Acil Oto Kurtarma ile iletişime geçin.,