Nakliye Şirketleri

Nakliye Şirketleri %100 Güvenilir Profesyonel Hizmet Ucuza Hizmet Al Garantili Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri #1. Kalite İşçilik İşinin En İyisi #1.
0 (531) 937 80 27

Karayolu ile yük taşımacılığı sektör tarihinin derinliklerinden edinilen tecrübeler ile her dönem kendini yenileyerek içinde bulunduğu çağa ayak uydurmuş, taşıma araçları son teknoloji ile aynı paralellikte modernize edilmiş, işleyiş süreçleri yine piyasa gerekliliğine göre sürekli olarak güncellenmiştir. Yurt içi veya uluslararası alanda yapılmakta olan { Nakliye şirketleri faaliyetleri çerçevesinde taşınan ürünün pozisyonu ne tür bir taşıma aracına ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir.

Ticari yük grupları genel itibarı ile tır ve kamyon tarzı tonajlı yük taşımaya uygun araçlar ile sevk ediliyorken PARSİYEL, KARGO ve AMBAR yükü kapsamında bulunan küçük çaplı ürünlerin taşınması daha çok istiap haddi daha düşük olan nakliye araçları ile yapılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat 

Herşeyden önce taşımacılık işlemlerinin en sık gerçekleştiği alanların başında şehirler arası taşımacılık gelmektedir. Şehirler arası yapılan işlemlerde eşyaların güvenliğini sağlamak oldukça önemli olmaktadır. Uzun yolculuklara çıkacak olan eşyaların araca doğru bir şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Bunun için de uygun araç seçimi yapılmalıdır.

Aracın gerektiğinden küçük veya gerektiğinden büyük olması eşyalar için problem çıkar. Nakliye şirketleri Şehirlerarası taşımacılıkta gidilecek şehre kadar eşyaların güvenliğinin sağlanabilmesi için doğru paketleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda eşyaların her birinin özel bir şekilde paketlenmesi ve taşımacılığın bu şekilde yapılması gerekmektedir.

Siz de alacağınız Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde buna dikkat etmelisiniz. Eşyaların yolculuk boyunca zarar görmeyecek şekilde taşımak için en doğru işlem profesyonel nakliyat desteği alın. Profesyonel ve organize bir şekilde çalışan nakliye ustalarından hizmet için web sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşın.

Uluslararası Taşımacılık Nedir?

Bir ülkeden başka ülkeye herhangi bir malzeme taşınması gerekir. Bu olayın gerçekleştirilmesi için nakliyat firmaları ya da lojistik firmalarından yardım alın. Peki, uluslararası taşımacılık nedir? Nasıl yapılır? Farklı ülkelere yapılan malzeme, ürün, eşya gibi taşıma işlemlerinin tümüne denilmektedir. Aynı zamanda bunu yapmak için kara, hava, deniz ve demir yoluna ihtiyaç vardır.

Uluslararası taşımacılıkta sözleşme yapılması gerekmektedir. Bu sözleşme iki taraf arasında yapılırken; taşınacak malın adedi, ağırlığı, araçla ilgili bilgiler, yükleme ve boşaltma yerlerinin yazılması gerekmektedir. Ayrıca sözleşmede bütün her şeye en küçük ayrıntısına kadar değinilmektedir. Taşınma süresinin ne kadar olacağına da; günlük gidilmesi gereken ortalama mesafe düşünülerek hesaplanmaktadır. Kısacası ticari işlerde kullanılan Nakliye şirketleri hizmetleri oldukça ehemmiyet verilmesi gereken bir konudur

Nakliye Şirketlerinin Verdiği Hizmetler

  • Evden Eve Nakliyat
  • Parsiyel Taşımacılık
  • Parça Yük Nakliyesi
  • Nakliyat Ambarı
  • Kargo Nakliyat
  • Uluslararası Taşımacılık 
  • Son olarak şehirler Arası Taşımacılık

Bu hizmetlerden yararlanmak için web sitemiz üzerinden deneyimli Nakliye şirketlerine tek tıkla ulaşın.