Çilingir

Çilingir %100 Güvenilir Profesyonel Hizmet Ucuza Hizmet Al Garantili Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri #1. Kalite İşçilik İşinin En İyisi #1.
0 (531) 937 80 27

Kapınızı açmadan önce prosedür olarak yetkili çilingir ise evin size ait olup olmadığını anlamak için adınıza kayıtlı fatura ya da kontrat sormaktadır. Çilingir kapınız kilitli ise kilitlerin bozulacağını baştan size söyler ve kapınıza zarar vermeden açar. Yaşam alanlarınızda çeşitli kilit sistemleri, kapılar, kasalar, otomobiller ve daha birçok yerde karşınıza çıkabilen sorunları deneyimi ve ustalığı ile kolay bir şekilde çözebilen çilingirler 7/24 hizmetinizde olur. Çilingir güvenliğiniz açısından önemli bir role sahip olan kapı kilitleri, anahtarınızı unutmanız gibi durumlarda kapınıza zarar vermeden rahatlıkla açar.

Nöbetçi Çilingir 

Anahtar ve Güvenlik sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 Çilingir hizmeti vermeyi ilke edinmişizdir. Sizlerin en zor anlarında sizlere en hızlı şekilde çilingir, anahtar, kapı açma, oto açma, kasa açma gibi hizmet vermeyi kendimize görev bilmişizdir. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çilingir servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Nöbetçi Çilingir, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, işlemeyen kilitleri açma, kilide ve anahtarın numunesine göre yeni anahtarlar yapma, kilit montajı, bakım ve onarım işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Kapımızı Anahtarsız Nasıl Açılır?

Kredi kartı kullanarak açma

Bu yöntemle normal yaylı kilitli (kapı kolunun bir parçası olan) kapıları açabilirsin. Fakat rozet kilitlerde işe yaramayacaktır. Kırılmasını sorun etmeyeceğin eski bir kredi kartı seç. Esnek herhangi bir plastik kart da işimizi kolaylaştırır.

Kartı, kapı dili ile çerçevesinin arasına yerleştiriniz ve çerçeveye doğru yaslayınız. Kartı geriye bükerek dili kapının içine doğru ittiğinde kapınız açılacaktır.

Kapı ile çerçeve arasında yeterince boşluk yoksa, kartı kilidin biraz yukarısından aralığa it. Ardından çerçeveye doğru eğerek hızlıca aşağı kaydır. Bu durumda en iyisi, kalın ve sağlam bir kart kullanmak işimizi kolaylaştır.

İç kapılarda küçük bir tornavida veya benzeri ince bir alet kullanarak açma

Bu yöntem, kapı kolundan kilitlenen kapılarda işimize yarar. Eğer kilitliyken kapıyı çektiyseniz, bu tür kapıların kollarına güvenlik için yerleştirilmiş ufak deliği bulun. Gözlük tornavidası, düzelttiğin bir ataç veya küçük bir bıçağı bu deliğe yerleştiriniz. Yapabildiğiniz kadar ileriye dümdüz itiniz. Daha sonra açılması için kilit sesini duyana kadar bastırarak döndürün.

Maymuncukla açma yöntemi

Bu biraz karmaşık olduğundan detaylı açıklamaları okuyunuz. İlk olarak bir alyan anahtarının kısa tarafını anahtar deliğinin alt kısmına yerleştiriniz. Kilidi kapıyı açarmışçasına hafifçe döndürünüz. Bu şekilde sabit tutarak üst taraftan açılan bir atacı yerleştirin.

Neden Çilingir Çağrılır?

Kilit montajı, tamir ve onarım, kilitli kapı ve kasaların güvenli bir şekilde açılması ve daha birçok soruna etkin çözümler bulabilmek amacı ile Çilingir çağırılmaktadır. Alanında uzman olan çilingir, kapı tipi ve kilit mekanizmasını göz önünde bulundurarak uygun malzemeler yardımı ile kapı açmanızı kolaylaştırır.

Alanında sertifikalı eğitim verilen kurumlardaki eğitimi tamamlayan kişiler çilingir olur.  Yaşam alanlarınızda çeşitli kilit sistemleri, kapılar, kasalar, otomobiller ve daha birçok yerde karşınıza çıkabilen sorunları deneyimi ve ustalığı ile kolay bir şekilde çözebilen çilingirler; acil çilingir hizmetinizde olur. Çilingir, güvenliğiniz açısından önemli bir role sahip olan kapı kilitleri, anahtarınızı unutmanız gibi durumlarda kapınıza zarar vermeden rahatlıkla açabiliriz. Ürün satışı size en yakın Acil Çilingir servisi konusunda ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Anahtarcı Hizmetleri

  • Yüksek güvenlikli otomobil kapısı açmak.
  • Evlerde anahtarları kaybolan, kırılan veya kilidi bozulan çelik kasaları açmak.
  • Yine anahtarı kaybolmuş, kilitli kalmış kapıları açmak.
  • Kilitlerin montajını yapmak.
  • Şifreli çelik kasa açmak.

Bu hizmetler için en yakın anahtarcı ile iletişime geçin.